Firmamız KORÇELİK DÖVME SANAYİ ünvanıyla 1985 yılında Elektrik İletim ve Dağıtım Ekipmanlarından İzalotör Demirleri imalatıyla çalışma hayatına başlamıştır. Her geçen gün teknolojik ve kalite olarak imalat kapasitesini artıran FİRMAMIZ, 1992 yılında ASGERSAN’ı 1996 ve 2008 yıllarında CNC makine çalışmaları ağırlıkta olan iki şube açarak bu alandaki ürün yelpazesini genişletmiştir. Kaliteli üretim bilincinde çalışmalarını sürdüren firmamız 1993 yılında AGS markalı, TSEK  ve 1999 yılından bu yana ISO:9001 Kalite Yönetim Sistemi belgeleriyle bu konudaki hassasiyetini sağlam,prensipli ve disiplinli çalışmalarıyla göstermektedir. 

         Firmamız bugün, İzalotör Demirleri ve Askı Gergi Takımları başta olmak üzere, Alpek hırdavatları, Armatür Boruları, Topraklama Elemanları ve Diğer Hat Malzemelerinin yanı sıra Gijon,Saplama ve Ankraj Demirleri, İskele ve Tünel Kalıp Parçaları, Çelik Dövme İşleri, Alüminyum Enjeksiyon  ve Kokil Döküm imalatlarıyla Elektrik,İnşaat ve Makine sektörlerinde toplamda 5000 metrekarelik çalışma sahasında 60 üzeri personeliyle hizmet vermektedir.

        Çalışma hayatımızdaki hedefimiz,yurtiçi ve yurtdışı Pazar payımızı daha da artırmak amacıyla kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemek ve yapmış olduğumuz üretimlerimizi en iyi olan ile bir fazla artırmaktır. Vizyonumuz müşteri istek ve beklentilerine cevap veren,müşteri tatminini en üst düzeyde tutan marka olmaktır. 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ :

ASGERSAN TİCARET VE SANAYİ konusunda uzmanlaşmıştır. İmalatını  yaptığımız ürünlerin TSEK ve TEDAŞ kriterlerinine uygunluğunun yanı sıra, müşteri tatmini sürekliliğin anahtarıdır felsefesi ile çalışılmaktadır.

 BU NEDENLE  ;

MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK, MÜŞTERİ GEREKSİNİMLERİNİ VE BEKLENTİLERİNİ TATMİN EDECEK KALİTEDE ÜRÜNLER SUNARAK, PAZAR   PAYINI VE REKABET GÜCÜNÜ ARTTIRMAK, VERİLEN TERMİNLERE UYARAK, ZAMANINDA VE EKSİKSİZ ÜRÜN TESLİMİNİ SAĞLAMAK, KAYIPLARI VE FİRELERİ EN AZA İNDİRMEK, KALİTENİN İYİLEŞTİRİLMESİNDE TÜM PERSONELİN KATILIMINI SAĞLAMAK, İŞLERİMİZİ İLK SEFERİNDE, TAM ZAMANINDA VE HER ZAMAN DOĞRU YAPMAK, KALİTEYİ KONTROL ETMEK DEĞİL KALİTEYİ ÜRETMEK, VERİLERE DAYALI KARAR VERME YAKLAŞIMINI BENİMSEMEK ve KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNDE SÜREKLİ İYİLEŞMEYİ SAĞLAMAK, 

FİRMAMIZIN KALİTE POLİTİKASI OLMUŞTUR.

FİYAT LİSTEMİZ REVİZE OLMASINDAN DOLAYI SİPARİŞLER KABUL EDİLMİYECEKTİR.

* Tüm listelerimiz .../...2021 tarihi itibariyle güncellenlenmiştir.

* Tüm Güncel Fiyat Listelerimize web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

* Kalıbı firmamıza ait olmak kaydıyla dövme işleri yapılmaktadır.


 

LİSTEDE DE GÖRÜNMEYEN ÜRÜN FİYATLARI İÇİN LÜTFEN FİRMAMIZ İLE İRTİBAT KURUNUZ.

FİRMAMIZ HABER VERMEMEKSİZİN FİYAT LİSTESİNİ DEĞİŞTİRMEYE HAK SAHİBİDİR.


Asgersan:1201.Sokak (ESKİ 30 Sokak) No:64-66 OSTİM - ANKARA    
Korçelik:1201.Sokak (ESKİ 30 Sokak) No:79-81-83 OSTİM - ANKARA
Korçelik Şube:1202/1 Sokak(ESKİ 31 Sokak) No: 98-100-102 OSTİM - ANKARA
Telefon :+90 312 354 15 65
  +90 312 354 22 88
  +90 312 385 13 65
Faks:+90 312 354 28 08
  [email protected]
  [email protected]

Aşağıdaki Formu Doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İsim, Soyisim :
Firma Yada Kuruluş :
Adres :
E Posta :
Telefon :
Mesajınız :